8. kategorie: Rodina

20. srpna 2012 v 8:00 | Standa
Dnešním dnem startuje hlasování v osmé kategorii, kterou je RODINA.

V tomto článku se můžete seznámit s nejlepšími blogy, které postoupily do hlasování. Svými hlasy rozhodnete o tom, kdo vyhraje ceny a postoupí do finálového výběru 15 vítězů v jednotlivých kategoriích, z nichž se jeden stane na podzim BLOGEM ROKU 2012.


Do této kategorie bylo nominováno nejméně blogů vůbec - pouhých 8. Pro nominované blogy to znamenalo jedinou věc: maximalizaci šance na postup do finále, která se téměř rovnala jistotě. Vzhledem k celkovému množství nominací (1432) bylo zarážející, že se nenašlo více blogerů, kteří by se nominovali do této kategorie, ve které byla tak vysoká šance na postup.

Jednou z možných příčin, proč se tato kategorie nesetkala s větším zájmem, mohla být skutečnost, že ne všichni rozumí tomu, jaké blogy tato kategorie vlastně označuje. Jedná se o blogy, které se alespoň částečně věnují tématu rodiny, dětí, vedení domácnosti, partnerských vztahů, apod. Autorkou typického blogu z této kategorie je žena 30+ (často na mateřské dovolené) nebo seniorka v důchodu. Výjimečně lze narazit i na "rodinný" blog vedený mužem (jeden takový se dostal i sem do finále).

Na blozích v této kategorii si asi nejvíce počtou dospělí čtenáři s vlastní rodinou. Rodinné blogy obsahují například články o vaření, těhotenství a porodech, domácích pracích, sousedských a manželských vztazích, vzpomínkách na mladší léta, ezoterice, a dalších - v drtivé většině "dospělých" - tématech.

Tematicky se rodinné blogy překrývají s dalšími podobnými kategoriemi: Deníček (zápisky ze života rodiče), Fotografie (fotky dětí apod.), Hobby (domácí práce a zahrádka), Zvířata (domácí mazlíčci) ad. Vzhledem k ne příliš jasnému vymezení této kategorie dávají uživatelé velmi pravděpodobně přednost právě těmto ostatním kategoriím.

Navzdory nízkému počtu nominací jsme přesvědčeni, že se nám sešla silná finálová pětka, v níž jsme mimo jiné našli dva zajímavé objevy nových blogů. Zbylá trojka jsou naši (a zřejmě i vaši) staří známí, kteří se aktivně v komunitě projevují už dlouhou dobu.

Se všemi finálovými blogy se můžete dle své libosti důkladně seznámit a svým hlasem v anketě vybrat ten, který si podle vás zaslouží stát blogem roku. Kdo to bude máte ve svých rukách - přejeme šťastnou ruku při hlasování a všem autorům zde přítomných blogů držíme palce.

Hlasování bude ukončeno 21.10.2012.

Přehled blogů:
Proč byl vybrán?

První blog, jehož objev byl pro nás velmi příjemným překvapením. První dojem je více než příznivý - blog zaujme originálním tématem i stylem psaní autorky. Velmi pravděpodobně budete jen těžko hledat druhý podobný blog, který by se věnoval čistě jen tomuto ryze ženskému tématu. Blog, který podle nás dokonale zapadá do kategorie "Rodina", a který bychom rádi zviditelnili - funguje teprve 3 měsíce, ale působí velmi nadějně.
Proč byl vybrán?

A nyní druhý blog, který byl pro nás velmi zajímavým překvapením (navzdory tomu, že blog funguje přes 4 roky). Autor blogu je pastorem v protestantské církvi a sám o sobě píše: "Střípek psychoterapie, střípek z managementu a abych měl (nejen) v neděli o čem mluvit, připravuji kázání. Stejně mám ale pocit, že mým nejdůležitějším úkolem je v tom všem dávat maximální prostor Bohu a povzbuzovat druhé, aby ve svých životech pro Ježíše ten prostor vytvářeli. Asi jako u každé práce - někdy mi to jde hůř, někdy líp…" Sympatický blog a zajímavé čtení nejen pro návštěvníky z řad věřících. Blog, který do této kategorie i finále rozhodně patří.
Proč byl vybrán?

Blog naší staré známé, která vystupuje pod pseudonymem Edith Holá. Navzdory kratší existenci blogu (něco málo přes 2 roky) byste jen těžko hledali blogerku, která si vydobyla takovou popularitu a renomé v místní komunitě. Edith Holá je bezpochyby blogerkou, která se pro svět blogů bezmezně nadchla a její stopy najdete rozeseté bez nadsázky snad všude. Kromě vlastního blogu už stihla rozjet několik blogů dalších a za její dosavadní největší blogerský úspěch lze považovat vznik knížky "Pohádky pro kulíšky", sestavené jako sborník z příspěvků blogerů. Mimořádně činorodá blogerka hýřící nápady, která snad jako nikdo jiný splňuje na 110% sledované hledisko "přínos pro komunitu". S blogerkou jste si mohli před časem přečíst na našem blogu rozhovor.

Potvrdí roli jasného favorita této kategorie?Proč byl vybrán?

Autorka čtvrtého blogu je členkou Autorského klubu a její blog na první dojem uklidňuje svou atmosférou pohody a životní zralostí blogerky, která sama sebe popisuje slovy "tuctová důchodkyně, hlavně však maminka, babička a manželka". Blog funguje přes 4 roky a má kolem sebe vytvořenou stálou základnu čtenářů, kteří se na něj rádi vracejí a kteří sami mají podobné "rodinné" blogy. Budete-li hledat zajímavý blog z kategorie "Rodina", zkuste to tady.Proč byl vybrán?
Blog známé autorky, která se svému blogu věnuje přes 4 roky. Pohled do menu prozradí, že zde najdeme pestrou škálu témat, kterým se blogerka věnuje: převažují hlavně ezoterická a rodinná témata. Velmi komplexní blog, na němž je na první pohled vidět velké nasazení autorky. Více informací o autorce se dozvíte v rozhovoru, který s ní vyšel na blogu Ptáme se. Početná základna čtenářů jistě svou oblíbenou autorku podpoří - přidáte se k nim také se svým hlasem?

--

Aktualizace 21.10. 12:00 - Hlasování bylo ukončeno, výsledky budou zveřejněny na tomto blogu 22.10.2012.
 

51 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (163)
Zobrazit starší komentáře

101 Miloš Miloš | Web | 25. srpna 2012 v 0:04

[100]: Patřilo k [89]:

102 Míša Míša | E-mail | Web | 25. srpna 2012 v 2:17

[100]: Jsou lidé, kteří věří v Boha, jsou lidé, kteří věří v evoluci ... ani jedno nemá pro tu druhou stranu dostatečné důkazy a nemá cenu o tom mezi opačnými stranami debatovat. Pokud je někdo zastáncem jedné strany, nebude se mu líbit propagování druhé ... jak jednoduché.
Protože a poněvadž nebyla kategorie, kam by šly tyto blogy zařadit lépe, považuju za správné, že jsou zrovna tu. Měly by snad být v módě?
A každý člověk si snad může vybrat, zda se vydá na blog reverenda a bude věřit tomu, co píše. Můžeme se svobodně rozhodnout. Pokud by podobné články byly třeba na Srdci blogu, chápala bych Tvé rozhořčení, takhle ale ne ...

103 Miloš Miloš | Web | 25. srpna 2012 v 8:11

[102]: Třeba mohli být v kategorii Politika. Tam těch ideologů a kouzelníků slibujících zázraky na počkání je přehršel. :-)

104 mengano mengano | Web | 25. srpna 2012 v 9:27

[103]:
Nechci se míchat do vašeho sporu o víře a magii. Jen si dovolím souhlasit s tvým názorem, že Reverend a Rovena ne tak zcela patří do kategorie Rodina. Ostatní tři blogy jsou jasné ;-) Tečka.

105 Míša Míša | E-mail | Web | 25. srpna 2012 v 10:39

[104]: No, u Lady Roveny nalezneme i články k tomuto tématu. Třeba teďka pletenou hračku pro dceru. Ne všechny blogy mají čistě jedno zaměření ...

[103]: Možná i to by nebyla špatná kategorie ... ale ne kvůli Tvému důvodu, ale kvůli "... a společnost"

106 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 25. srpna 2012 v 14:06

[103]: Už jsem to nevydržela a musela to pustit ... Říkala jsem si, že tady nenapíšu žádný komentář a že jen budu koukat co se zde o mém blogu napíše. Komenty typu fůůj to je hnus nebo je to fajn, jsem čekala, ale že bude můj blog prohlášen za politický (tedy,že ho mám šoupnout do rubriky Politika) nebo dokonce bude považován za propagátora magie nebo nějaké opačné víry než má „Reverend“, tak to jsem opravdu nečekala :o) Kuš babo ... Debaty na téma politika, církev a potraty opravdu nemusím...Prostě mi to nedalo a rozhodla jsem zde napsat, jak to bylo a nebylo. Tak se hezky Miloši usaď a čti...
Přesně jak psala Míša, prohlásila jsem, že svůj blog nemám kam šoupnout, protože ani jedna kategorie přesně neseděla na můj blog (jako hrnec na prdel) a tak jsem se rozhodla ho šoupnout ho do kategorie Rodina. Tedy pro každého něco, zábava i poučení. Každý si tam nalezne to své. Jak ženy, tak i muži a samozřejmě i děti. Nešlo o to, že nebyla kategorie „Magie, čarodějnictví a jiné nadpřirozené přirození“, ale nebyla kategorie „Zdraví nebo Alternativní medicína nebo léčení“. Můj blog je totiž hlavně o alternativních způsobech léčby...ať už bylinami (rubr. Herbář, Recepty), kameny (rubr. Kameny), runami (rubr. Runy), barvami (rubr. Barvy), vůněmi (rubr. Aromaterapie) atd. atd. ještě rubr. Feng shui, kterou připravuji. Je to jako s tou polo nebo polo plnou lavní, každý si najde to svoje. To, že se zabývám magií, je vlastně jedno a kdybych věřila v kýbl hnusu fialového, tak to klidně mým čtenářům může být jedno :o) Píšu o tom co mě baví. můj život, byliny, kameny, tvoření, vaření, historie, ale klidně tady nalezneš i naučné i zábavné věci. No a tak jsem si řekla, že když můj blog využijí:
budoucí mamimky i ty stávající (rubr. Pro Těhulky, Recepty aj.)
děti do školy (rubr. Herbář aj.)
celá rodina, když je nemocná (rubr. Recepty)
lidé co hledají zajímavý dárek pro své blízké (Galerie-hračky, Galerie-mé výrobky)
ženy, které chtějí být krásné nebo si připravit něco zub (rubr.Recepty)
pánové ... omlouvám se, že jsem nenapsala článek o sexu v těhotenství, asi by mi to neprošlo cenzurou ... (raději rubr. Recepty)
a nebo ho využijí ti, kteří se už konečně chtějí dozvědět co to je za magický symbol, který snad každý kdysi namaloval a nikdo vlastně neví co by to mohlo být, tedy kosočtverec s čárkou uvnitř (Miloši, nehledej ho v rubr. Symboly, tam spíš hledej svastiku)
a nebo se snad lidi „pobaví“ u mého Deníčku a u rubr. Zaujalo mě...tak že bych můj blog mohla šoupnout do rubriky Rodina...tedy pro každého něco, zábava i poučení...zkrátka Rodina :o)
A pokud jde o nějaké šíření víry či nevíry, tak to asi dělám nevědomky (za což se hluboce omlouvám a raději si toho nevšímejte). Až budu stát u obchodu nebo někde v podchodu s časopisem v ruce a ptát se lidí na to co si myslí o dnešním světě, tak tomu budu teprve říkat šíření nebo propagace či agitačka.
Takže tak to bylo, je a bude :o) Děkuji za pozornost a omlouvám se za ten obsáhlý komentář...jednou větou by se to asi nedalo :o)

107 Draculaura♫ Draculaura♫ | E-mail | Web | 25. srpna 2012 v 14:38

prosime mohol by sa v buducej sutazi blog roku zucastnit aj tento blog http://mh-monster-high-mh velmi dakujeme ak by sa tam ukazal

108 Dorian Eos Dorian Eos | 25. srpna 2012 v 14:39

Lady rovena je nejlepší! :) přeju výhru.

109 Dorian Eos Dorian Eos | 25. srpna 2012 v 14:41

Navíc život s vírou je mnohem jednoduší, at už bůh je nebo neni, nikdo ho nedokáže, ale ani nepopře, ale život s ním (ted nemyslim křestanství) je mnohem pestřejší, jednodušší a krásnější i když podle *vědců* věřím blábolům

110 Avalon Avalon | E-mail | Web | 25. srpna 2012 v 15:01

Rozhodovala jsem se mezi Rovenou a Edith, na jejichž blogy občas zavítám. První, druhý a čtvrtý blog hodnotit nemohu, přečetla jsem na nich sotva dva články. Nakonec jsem se tedy rozhodla dát hlas Edith.

111 Míša Míša | E-mail | Web | 25. srpna 2012 v 15:17

[106]:Jsem ráda, že jsi sem tohle napsala.

[109]: Pravda ... ale ono není špatné ani křesťanství, když se z něj vypustí všechny nesmysly, které se na to díky církvi nalepily :)

112 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 25. srpna 2012 v 15:22

Když už jsme u té víry a nevíry, tak si ještě neodpustím jednu malou vsuvku ... tohle vše (debata o víře a nevíře) mi totiž připomněla jeden český film, ve kterém se jistý "gentleman" ptá jedné dámy jestli věří v Boha ;-) :D

113 Stín Stín | Web | 25. srpna 2012 v 17:57

Jednoznačně Lady Rovena. Její blog je úchvatný a plný zajímavých článků. :-)

114 Edith Holá Edith Holá | E-mail | Web | 25. srpna 2012 v 19:50

[106]: Ano, měla být ještě rubrika zdraví a alternativní (přirozená) medicína. Našlo by se mnoho blogů nejen ten Tvůj, které by tam patřily a kam zavítám.

115 Miloš Miloš | Web | 25. srpna 2012 v 23:58

Lady Roveno, na základě komentáře []89] Míšy, která tvůj blog charakterizovala  jako blog obsahující „spoustu věcí o magii, o moci kamenů“, jsem se unáhlil v soudu. Magii vůbec nevěřím a kdyby byl tvůj blog jen o tom, nic bych asi na svém předchozím výroku neměnil,  ty další tvé zájmy a zaměření článků, které zmiňuješ (léčivé účinky přírodní medicíny, historie,  naučné i zábavné věci, …), mění situaci, měl  jsem si tvůj blog více pročíst. Omlouvám se za povrchní odsudek.

116 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 26. srpna 2012 v 0:13

[115]: Omluva přijata, ruce podány :o) ... ovšem ten článek o tom proč jsem do téhle kategorie svůj blog nacpala zítra stejně výjde ... aspoň budu mít zase záznam v Deníčku :o) a taky čtenáři mého blogu budou vědět, proč jsem ten svůj blog dala zrovna do téhle kategorie...každopádně článek ještě aktualizuji tvou omluvou, protože omluva se jen tak nevidí a myslím, že si zaslouží obdiv a to myslím opravdu vážně, i když tady píšu smajlíky :o) a na důkaz uznání tam dám i odkaz na tvůj blog, pokud nebude vadit :o) Třeba se ti víc návštěvníků bude hodit ;o) a já se zase omlouvám už předem, jestli můj článek bude nějak útočný nebo podobně...jsem Baba Jaga rejpavá a když se do něčeho pustím, tak se toho držím :o)))
No a pokud jde o Míšu, tak vlastně potvrdila to co jsem psala...každý si na mém blogu najde to co se mu líbí a vlastně na každého můj blog bude asi působit jinak :o) na někoho bylinkově na jiného magicky :o)

117 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 26. srpna 2012 v 0:20

[115]: i když jak tak koukám, tak komentářů tam máš víc než já :o)

118 Miloš Miloš | Web | 26. srpna 2012 v 0:25

[116]: Díky za nadhled, samozřejmě také za zmínku o mně, kdo by nebyl rád dostat se na stránku známé autorky, členky AK, finalistky soutěže o Blog roku atd., myslím to zcela bez ironie.
Ty kategorie jsou asi dost těsné, a to ještě ta literární tam předtím ani nebyla a vynutili si ji až čtenáři.
Přeji dobrou noc.

119 Miloš Miloš | Web | 26. srpna 2012 v 0:27

[117]: Ale slavná Yuri mě ještě nenavštívila a musím říci, že z toho mám komplex méněcennosti, protože už asi byla všude a mě přehlíží.

120 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 26. srpna 2012 v 0:27

ještě oprava ... nejsem členem AK ... he, to mi připomnělo AK 47 :o) ... kalašnikov ... Dobrou a hezké sny :o)

121 Míša Míša | E-mail | Web | 26. srpna 2012 v 0:44

[115]: Já vím že je to kvůli mně. Už jsem se omluvila na jiném místě, ale můžu znovu. Vlastně se omlouvám vám oběma, že v tom dělám zmatky a že mé komentáře vyzněly docela jinak, než jsem je myslela. Místo toho, abych hájila Reverenda jsem do toho zatáhla ještě tak nešikovně Lady Rovenu. Omlouvám se.

122 Miloš Miloš | Web | 26. srpna 2012 v 1:24

[121]: Nemáš se proč omlouvat, reagoval jsem ukvapeně bez bližší znalosti blogu Lady Roveny.

123 kokokokokkokokokodááák kokokokokkokokokodááák | 26. srpna 2012 v 12:10

ty blogy stojí za prd ta blogy maji byt o rodině a né o přisraným náboženství :-x  :-x  :-x  :-x

124 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 26. srpna 2012 v 14:31

[121]: Míšo, v pohodě, omluva přijata :o) Už je to vyřešené :o) aspoň je tady nějaké vzrůšo :o)

125 Lúmenn Lúmenn | Web | 26. srpna 2012 v 15:08

Hlasovala jsem pro Rovenu, kterou čtu už velmi dlouho, ale musím říct, že výběr blogů je velmi zajímavý a nemít svoje "SBénko" (:D) ve výběru, rozhodovala bych se jen těžko:) Držím palečky všem zúčastněným:))

126 Čerf Čerf | Web | 26. srpna 2012 v 19:12

Při mém zvažování do finále postoupily Vyděšená prvorodička (pro mě velké a milé překvapení) a Edith. Nakonec u mě "v tie breaku" vyhrála Edith, ale bylo to o fous :-).

127 TaÁďa TaÁďa | Web | 26. srpna 2012 v 20:05

Jezura, ten blog má něco do sebe . :)

128 morcecivystavy morcecivystavy | E-mail | Web | 26. srpna 2012 v 21:30

rovenin blog se mi moc libi jak si udelala ty kameny jak mas recepty magie atd

129 Labanda © Labanda © | Web | 27. srpna 2012 v 1:54

3. edithhola.blog.cz 227 jináč ani hlasovat nemohu, zbožnuji jí ;-)

130 de Morne de Morne | E-mail | 27. srpna 2012 v 15:10

[106]:
Bych jasně řekl,že tvůj web Jano Roveno je jedním z nejlepších a nejserioznějších co jsem viděl.Víceméně tvoje tvorba magie je velice realistická a v podstatě přírodní a nepopíratelná.
Kdyby ti skeptikové věděli,jak některé věci jsou schopné fungovat,asi by koukali jako trotlové.Nicméně odsuzovat něco,o čem nemám ani páru v masce toho perfektního co všechno ví...to umí každej hňup.
Takže bych doporučil nejdrřív přečíst, a otevřít na čumendu a pak posuzovat.
Mimochodem politika do magie?Proč ne..Ať ti zlodějští lháři zhynou v plamenech pána Baphometha :-P  :-D

131 Hay Lin Hay Lin | Web | 27. srpna 2012 v 17:54

No toto bola kategória, pri ktorej som sa musela veľmi dlho rozhodovať, a nakoniec som sa rozhodla dať hlas Lady Rovene, i keď všetky blogy sú zaujímavé a všetky by si zaslúžili hlas, blog vydesenej prvorodičky je taktiež veľmi, veľmi zaujívavý :-P

132 Mandragora Mandragora | 28. srpna 2012 v 13:58

[106]:No ségra...tipla bych Tě na všechno, ale na politika ne....jestli ten Tvůj blog je politický, pak já si mohu říkat Einstein :-D  :-D  :-D

133 slecna-nikola slecna-nikola | E-mail | Web | 4. září 2012 v 12:16

Palec nahoru, pro vyděšenou prvorodičku! (Taky jsem zrovna vyděšená :D )

134 DolceVita DolceVita | Web | 6. září 2012 v 0:31

Dávám hlas Edith Holé :-)

135 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 7. září 2012 v 23:41

Lady rovena u mě vyhrává. I když ostatní blogy taky nejsou k zahození...

136 Knihomoll Knihomoll | 8. září 2012 v 16:22

Lady Rovena!

137 Bleskoblesk Umeme Uma Bleskoblesk Umeme Uma | Web | 10. září 2012 v 15:24

Jsem ráda,že se Lady Rovena takto posunula! Přeji si,aby vyhrála!

138 Evik Evik | E-mail | 11. září 2012 v 18:01

[106]:Moc se mi Váš blog líbí. Hodně brouzdám po netu a hledám informace o lidovém léčitelství, bylinkách,mineralogii a třeba i o magii ( neshledávám na ní nic špatného ). Tak se stalo, že jsem narazila na Váš blog a jelikož informací o bylinkách a jejich využití není nikdy dost, už Vás mám v záložkách a věřím, že do budoucna budu hodně čerpat. Oceňuji vaši práci. Dávám palec nahoru a přeji hodně štěstí. E.Desenská HK ;-)

139 Otome Otome | E-mail | Web | 11. září 2012 v 21:20

5. ladyrovena.blog.cz    26.8%     (318) ^^~

140 papirovepleteni papirovepleteni | E-mail | Web | 20. září 2012 v 23:25

Pěkné a zajímavé blogy. Svůj hlas jsem se nakonec rozhodla dát jezura.blog.cz

141 Dáša Dáša | E-mail | 21. září 2012 v 19:40

[106]: at si rika kdo chce co chce...ja mam Tvuj blog rada moc.. ;-)  :-) proto Ladyrovena.blog.cz DO TOHO!!!!! :-D

142 Sylwina Sylwina | E-mail | Web | 26. září 2012 v 19:29

Pro Lady Rovenu máš můj hlas blog máš luxusně udělanej se spousty tématy.... :-)

143 Elma Elma | Web | 30. září 2012 v 19:47

Hlas pro Edith :-)

144 Janina Janina | E-mail | 3. října 2012 v 7:56

Hlas pro Lady Rovena!!! :-D Super blog

145 Jane Rose Jane Rose | Web | 3. října 2012 v 10:42

312 HLÁSEK PRO EDITHHOLA.BLOG.CZ ;-) .

146 Vendy Vendy | E-mail | Web | 3. října 2012 v 13:06

[106]: Některé blogy jsou tak různorodé, že je těžko je zařadit. Tvůj patří asi k nim, máš tam od každého kousek...
Podobně jako blogy, kde píšou zážitky ze života, recepty, ukazují svoje výrobky, fotí fotky zvýletů, píšou o knihách, které je zaujaly... kam takové blogy zařadit? Není to ani kutilství, ani kuchařky, ani fotografie, ani deníčky... od každého kousek.
Nemáš to lehký.

147 Elma Elma | Web | 5. října 2012 v 17:48

Hlas pro Edith :-).

148 Kristýna Wanyama Kristýna Wanyama | Web | 6. října 2012 v 15:28

Lady Rovena!

149 Kuba Kuba | 8. října 2012 v 12:29

Reverende, diky za blog plny myslenek, ktere jdou do hloubky. Myslim ze vetsina tech, kteri ho odsuzuji, si ho poradne nikdy nezacali cist... :-D

150 Mandragora Mandragora | 9. října 2012 v 15:46

Hodně štěstí ségra... ;-) máš nádherný a pro mnohé jistě užitečný blog :-D

151 Mandragora Mandragora | 9. října 2012 v 15:47

[150]: LADY ROVENA!!!!!! :D  :-D

152 Soňa Soňa | 9. října 2012 v 16:01

Nevím co se vám všem líbí na Roveně? CTRL+C a CTRL+V umí každej. Napsat na své stránky vlastní názor, to je umění [:tired:]

153 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 9. října 2012 v 20:56

[152]: To je umění a své názory na svém blogu také samozřejmě mám, jen to možná chce lépe hledat. A pokud jde o kopírování ... mohu vědět kde? Děkuji

154 Soňa Soňa | 9. října 2012 v 23:43

[153]:Tak to víte sama nejlíp ne? Jen projíždíte stránky se zajímavým obsahem a kopírujete. Žádné jiné kouzlo v tom není 8-O Ono je sice zajímavé mít v dnešní "pseudoezoterické" době všechny informace pěkně u sebe, ale chce u toho hlavně myslet a ne jen slepě kopírovat. Hlavně je potřeba alespoň nějaké základní vzdělání v "oboru" a pak teprv radit lidem ;-)

155 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 10. října 2012 v 0:10

[154]: ok, tak já budu příště "lépe kopírovat" ... každopádně děkuji za upozornění

156 Soňa Soňa | 10. října 2012 v 15:15

[155]:Spíš si doplňte vzdělání :-) Uděláte líp.

157 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 10. října 2012 v 15:39

[156]: určitě doplním, abych byla ještě lepší a lepší až budu nejlepší ze všech :-!

158 janča janča | 10. října 2012 v 19:35

nejlepší jsi už teď takže hlas pro Lady Rovenu!!!!!!!!!!

[157]: :-)

159 Elma Elma | Web | 12. října 2012 v 14:55

Edith :-).

160 readygirl readygirl | 12. října 2012 v 23:16

Lady Rovena je nejlepší ! ;)

161 Epona Epona | E-mail | 18. října 2012 v 22:16

Lady Rovena :-)

162 de Morney de Morney | E-mail | 20. října 2012 v 19:14

[156]:
Sonjo..pokud nevíte kde se co kopírovalo..nebo to nechcete říct,raději držte svá ústa a prsty na uzdě.Každej!!!něco kopíruje.Pokud se učí,nebo ikdyž je třeba mistrem v oboru,je pro něj snažší kopnout nečí článek,než se smolit se svým.Já třeba uvádím zdorj kde jsem to sebral,co ž jsem asi jediný.
A jestli se jako největší vrchol ubohosti chcete vrtat v Janině vzdělání,tak se jí zeptejte přímo,jestli je to MudrcPhDr nebo vyučená kuchtička.I kdyby měla jen osmiletku,nic v životě mi nedovolí pochybovat,že neumí udělat zajímavej a hezkej blog.A mimochodem rad okolo rodiny je tam poměrně dost.Příště si raději objekt své kritiky přečtěte,nebo ze sebe nedělejte přechytračelého všerozumného hlupáčka.

163 Lady Rovena Lady Rovena | E-mail | Web | 20. října 2012 v 21:01

[154]:+[162]: samozřejmě také uvádím zdroj, ale své články tvořím z více pramenů, přetvářím je do svého jazyka a snažím se je podat svým stylem a jelikož by to pak graficky nevypadalo dobře (třeba 5 pramenů k jednomu článku), tak jsem stvořila dva články věnující se této tématice...tedy něco jako bibliografie v knihách ve speciální rubrice Odkud čerpám ... Použité ilustrace a fotografie a Použitá literatura a informace ... no a pokud jsem na nějakého autora zapomněla, tak se mu tímto omlouvám a samozřejmě ho tam doplním pokud ho budu znát ... samozřejmě svůj blog tvořím víc jak čtyři roky a za ty čtyři roky se člověk nějak myšlenkově vyvíjí...aspoň by měl, pokud ne, tak je to smutné ... takže pokud jsem kdysi udělala nějaký sek, tak se tímto omlouvám a samozřejmě opravím, doplním, aktualizuji...ovšem podle volného času...můj blog totiž není v mém životě na prvním místě :-)

Komentáře jsou uzavřeny.